TJ Šumperk

• e-mail: info@tenis-sumperk.cz
  • web: www.tenis-sumperk.cz

Tenisová školička a akademie

Na podporu  tenisového oddílu při TJ Šumperk byl založen na podzim 2014 občanský spolek TK Šumperk , z.s. (Tenis Klub Šumperk), který plní funkci servisní organizace.

Pro nejmenší děti provozujeme tenisovou školičku pod vedením tenisových instruktorů s pedagogickým vzděláním  a  pro pokročilejší děti , tenisovou akademii pod vedením certifikovaných trenérů tenisu.  Odborné a profesionální vedení výuky je základ pro další rozvoj a úspěch vašich dětí v pozdějším věku, jak pro rekreační tak závodní tenis.

Pravidelnou výuku pro 30-40dětí provádíme zpravidla na tenisových kurtech při Tyršově stadionu v Šumperku a antukových kurtech v Šumperku na Vyhlídce.

Přihlaste své dítě do TK Šumperk a naučíme jej hrát tenis . Hledáme pohybově nadané děti od  4let ze Šumperka i okolí.

Rodiče, kteří mají zájem o tento sport mohou získat úvodní  informace k pravidelné výuce prostřednictvím náborů nebo nás navštívit na tréninku, po telefonické dohodě s pí. Slavíkovou na tel. 605718915 , info@tenis-sumperk.cz  .

Krom akademie a tenisové výuky organizujeme pro děti také pravidelné turnaje, kondiční tréninky, tenisové a sportovní kempy , společné akce a celou řadu aktivit k rozvoji sportovního nadání a kamarádství mezi dětmi.

Více aktuálních informací naleznete na našich stránkách www.tenis-sumperk.cz

Na setkání s vámi se těší členové TK Šumperk a děti.

Fotogalerie

© Tělovýchovná jednota Šumperk, Žerotínova 55, 787 01 Šumperk   /   tel. 583 213 003   /   e-mail: tj-sumperk@quick.cz

tvorba webových stránek Užitečnýweb.cz